SM2615FT261R Stackpole Electronics
  • More about SM2615FT261R Stackpole Electronics
    SM2615FT261R is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the SMD Chip Resistors category. SM2615FT261R is described as RES SMD 261 OHM 1% 1W 2615. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH