RSMF5JB18R0 Stackpole Electronics
  • More about RSMF5JB18R0 Stackpole Electronics
    RSMF5JB18R0 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. RSMF5JB18R0 is described as RES 18 OHM 5W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Stackpole Electronics
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V