RSMF3JT33K0 Stackpole Electronics
  • More about RSMF3JT33K0 Stackpole Electronics
    RSMF3JT33K0 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. RSMF3JT33K0 is described as RES 33K OHM 3W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"