RSMF3JT100R Stackpole Electronics
  • More about RSMF3JT100R Stackpole Electronics
    RSMF3JT100R is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. RSMF3JT100R is described as RES 100 OHM 3W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.