RSMF2JT910R Stackpole Electronics
  • More about RSMF2JT910R Stackpole Electronics
    RSMF2JT910R is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. RSMF2JT910R is described as RES 910 OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM