RSMF2JT620R Stackpole Electronics
  • More about RSMF2JT620R Stackpole Electronics
    RSMF2JT620R is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. RSMF2JT620R is described as RES 620 OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE