RSMF2JT180K Stackpole Electronics
  • More about RSMF2JT180K Stackpole Electronics
    RSMF2JT180K is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. RSMF2JT180K is described as RES 180K OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"