RSMF2JT150R Stackpole Electronics
  • More about RSMF2JT150R Stackpole Electronics
    RSMF2JT150R is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. RSMF2JT150R is described as RES 150 OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.