RSMF1JT5K60 Stackpole Electronics
  • More about RSMF1JT5K60 Stackpole Electronics
    RSMF1JT5K60 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. RSMF1JT5K60 is described as RES 5.6K OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"