RSMF1JT4R70 Stackpole Electronics
  • More about RSMF1JT4R70 Stackpole Electronics
    RSMF1JT4R70 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. RSMF1JT4R70 is described as RES 4.7 OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS