RSMF1JT24R0 Stackpole Electronics
  • More about RSMF1JT24R0 Stackpole Electronics
    RSMF1JT24R0 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. RSMF1JT24R0 is described as RES 24 OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS