RSMF1JT1K20 Stackpole Electronics
  • More about RSMF1JT1K20 Stackpole Electronics
    RSMF1JT1K20 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. RSMF1JT1K20 is described as RES 1.2K OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    WAX PROTECTION
    View
    Knowles
    EMC
    Mallory Sonalert
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK