RSMF1JT180R Stackpole Electronics
  • More about RSMF1JT180R Stackpole Electronics
    RSMF1JT180R is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. RSMF1JT180R is described as RES 180 OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE