RSMF1JT10K0 Stackpole Electronics
  • More about RSMF1JT10K0 Stackpole Electronics
    RSMF1JT10K0 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. RSMF1JT10K0 is described as RES 10K OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F