RSF2JT75K0 Stackpole Electronics
  • More about RSF2JT75K0 Stackpole Electronics
    RSF2JT75K0 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. RSF2JT75K0 is described as RES 75K OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.