RSF2JT15K0 Stackpole Electronics
  • More about RSF2JT15K0 Stackpole Electronics
    RSF2JT15K0 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. RSF2JT15K0 is described as RES 15K OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE