RSF1JT5R60 Stackpole Electronics
  • More about RSF1JT5R60 Stackpole Electronics
    RSF1JT5R60 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. RSF1JT5R60 is described as RES 5.6 OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS