RSF1JT39K0 Stackpole Electronics
  • More about RSF1JT39K0 Stackpole Electronics
    RSF1JT39K0 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. RSF1JT39K0 is described as RES 39K OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.