RSF1JT220R Stackpole Electronics
  • More about RSF1JT220R Stackpole Electronics
    RSF1JT220R is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. RSF1JT220R is described as RES 220 OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F