RSF1FT2R43 Stackpole Electronics
  • More about RSF1FT2R43 Stackpole Electronics
    RSF1FT2R43 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. RSF1FT2R43 is described as RES 2.43 OHM 1W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.