RNMF14FTD2R67 Stackpole Electronics
  • More about RNMF14FTD2R67 Stackpole Electronics
    RNMF14FTD2R67 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNMF14FTD2R67 is described as RES 2.67 OHM 1/4W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS