RNMF14FTC470R Stackpole Electronics
  • More about RNMF14FTC470R Stackpole Electronics
    RNMF14FTC470R is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNMF14FTC470R is described as RES 470 OHM 1/4W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE