RNMF14FTC150R Stackpole Electronics
  • More about RNMF14FTC150R Stackpole Electronics
    RNMF14FTC150R is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNMF14FTC150R is described as RES 150 OHM 1/4W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM