RNMF14FTC13R0 Stackpole Electronics
  • More about RNMF14FTC13R0 Stackpole Electronics
    RNMF14FTC13R0 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNMF14FTC13R0 is described as RES 13 OHM 1/4W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK