RNF1FTD26R7 Stackpole Electronics
  • More about RNF1FTD26R7 Stackpole Electronics
    RNF1FTD26R7 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNF1FTD26R7 is described as RES 26.7 OHM 1W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Stackpole Electronics
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE