RNF14FTD270K Stackpole Electronics
  • More about RNF14FTD270K Stackpole Electronics
    RNF14FTD270K is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNF14FTD270K is described as RES 270K OHM 1/4W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM