RNF14FTD232R Stackpole Electronics
  • More about RNF14FTD232R Stackpole Electronics
    RNF14FTD232R is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNF14FTD232R is described as RES 232 OHM 1/4W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    CABLE USB 2.0 A-MINI B 1M BLACK