RNCF0805TKY1K20 Stackpole Electronics
  • More about RNCF0805TKY1K20 Stackpole Electronics
    RNCF0805TKY1K20 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RNCF0805TKY1K20 is described as RES SMD 1.2K OHM 0.01% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"