RNCF0805TKY11K0 Stackpole Electronics
  • More about RNCF0805TKY11K0 Stackpole Electronics
    RNCF0805TKY11K0 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RNCF0805TKY11K0 is described as RES SMD 11K OHM 0.01% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE