RNCF0603TKT75K0 Stackpole Electronics
  • More about RNCF0603TKT75K0 Stackpole Electronics
    RNCF0603TKT75K0 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RNCF0603TKT75K0 is described as RES SMD 75K OHM 0.01% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Description
    PCB HANDLE A
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    View
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"