RMCF1206FG39K2 Stackpole Electronics
  • More about RMCF1206FG39K2 Stackpole Electronics
    RMCF1206FG39K2 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RMCF1206FG39K2 is described as RES SMD 39.2K OHM 1% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM