RMCF0805JG470K Stackpole Electronics
  • More about RMCF0805JG470K Stackpole Electronics
    RMCF0805JG470K is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RMCF0805JG470K is described as RES SMD 470K OHM 5% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS