RMCF0805FT8M87 Stackpole Electronics
  • More about RMCF0805FT8M87 Stackpole Electronics
    RMCF0805FT8M87 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RMCF0805FT8M87 is described as RES SMD 8.87M OHM 1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE