RMCF0805FG63K4 Stackpole Electronics
  • More about RMCF0805FG63K4 Stackpole Electronics
    RMCF0805FG63K4 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RMCF0805FG63K4 is described as RES SMD 63.4K OHM 1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"