RAVF168DJT160R Stackpole Electronics
  • More about RAVF168DJT160R Stackpole Electronics
    RAVF168DJT160R is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Array Network Resistor category. RAVF168DJT160R is described as RES ARRAY 8 RES 160 OHM 1506. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 475MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM