RAVF168DJT15R0 Stackpole Electronics
  • More about RAVF168DJT15R0 Stackpole Electronics
    RAVF168DJT15R0 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Array Network Resistor category. RAVF168DJT15R0 is described as RES ARRAY 8 RES 15 OHM 1506. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    View
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM