RAVF168DFT47R0 Stackpole Electronics
  • More about RAVF168DFT47R0 Stackpole Electronics
    RAVF168DFT47R0 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Array Network Resistor category. RAVF168DFT47R0 is described as RES ARRAY 8 RES 47 OHM 1506. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC HOUSING COVER
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT
    View
    Hammond
    PANEL REPLACMNT 1593K/J/P/Q/T/X
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1577
    Bud Industries
    PANEL METAL 14.25X10.43X.06" NBX
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)