RAVF164DJT270K Stackpole Electronics
  • More about RAVF164DJT270K Stackpole Electronics
    RAVF164DJT270K is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Array Network Resistor category. RAVF164DJT270K is described as RES ARRAY 4 RES 270K OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"