RAVF164DJT1M60 Stackpole Electronics
  • More about RAVF164DJT1M60 Stackpole Electronics
    RAVF164DJT1M60 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Array Network Resistor category. RAVF164DJT1M60 is described as RES ARRAY 4 RES 1.6M OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    STANDOFF W/POST
    View
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"