RAVF164DFT160K Stackpole Electronics
  • More about RAVF164DFT160K Stackpole Electronics
    RAVF164DFT160K is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Array Network Resistor category. RAVF164DFT160K is described as RES ARRAY 4 RES 160K OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"