RAVF104DJT16K0 Stackpole Electronics
  • More about RAVF104DJT16K0 Stackpole Electronics
    RAVF104DJT16K0 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Array Network Resistor category. RAVF104DJT16K0 is described as RES ARRAY 4 RES 16K OHM 0804. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE