RAVF102DJT270R Stackpole Electronics
  • More about RAVF102DJT270R Stackpole Electronics
    RAVF102DJT270R is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Array Network Resistor category. RAVF102DJT270R is described as RES ARRAY 2 RES 270 OHM 0404. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"