RAVF102DJT240R Stackpole Electronics
  • More about RAVF102DJT240R Stackpole Electronics
    RAVF102DJT240R is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Array Network Resistor category. RAVF102DJT240R is described as RES ARRAY 2 RES 240 OHM 0404. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM