RACF324DJT22K0 Stackpole Electronics
  • More about RACF324DJT22K0 Stackpole Electronics
    RACF324DJT22K0 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Array Network Resistor category. RACF324DJT22K0 is described as RES ARRAY 4 RES 22K OHM 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"