RACF164DJT390R Stackpole Electronics
  • More about RACF164DJT390R Stackpole Electronics
    RACF164DJT390R is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Array Network Resistor category. RACF164DJT390R is described as RES ARRAY 4 RES 390 OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"