RACF164DJT30R0 Stackpole Electronics
  • More about RACF164DJT30R0 Stackpole Electronics
    RACF164DJT30R0 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Array Network Resistor category. RACF164DJT30R0 is described as RES ARRAY 4 RES 30 OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 415MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS