RACF164DJT2R00 Stackpole Electronics
  • More about RACF164DJT2R00 Stackpole Electronics
    RACF164DJT2R00 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Array Network Resistor category. RACF164DJT2R00 is described as RES ARRAY 4 RES 2 OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM