RACF104DJT22R0 Stackpole Electronics
  • More about RACF104DJT22R0 Stackpole Electronics
    RACF104DJT22R0 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Array Network Resistor category. RACF104DJT22R0 is described as RES ARRAY 4 RES 22 OHM 0804. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
    Vector
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"