RACF104DJT18K0 Stackpole Electronics
  • More about RACF104DJT18K0 Stackpole Electronics
    RACF104DJT18K0 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Array Network Resistor category. RACF104DJT18K0 is described as RES ARRAY 4 RES 18K OHM 0804. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE