KAL50JBR330 Stackpole Electronics
  • More about KAL50JBR330 Stackpole Electronics
    KAL50JBR330 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Other Mount Resistors category. KAL50JBR330 is described as RES CHAS MNT 0.33 OHM 5% 50W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.